Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diktátorův deníček

Přehled věcí, které změním nebo zavedu, až se jednou stanu diktátorem.

 

Trestní právo

Jakýkoliv násilný trestný čin bude potrestán stětím hlavy (Evropská unie nechť si říká co chce).

Nenásilné trestné činy - krádeže do hodnoty 10 000 Kč budou trestány těžkým žalářem od šesti do dvaceti měsíců včetně manuální práce v kamenolomech, při stavbě silnic apod. Vězni budou mít nárok na 400 g chleba a litr vody denně.  Recidiva jakéhokoliv trestného činu bude opět potrestána stětím hlavy. Krádeže nad 10 000 Kč včetně korupce, předražování státních zakázek a tunelaření budou trestány stětím hlavy a propadnutím veškerého majetku, včetně majetku manžela resp. manželky.

Špatně odvedená práce na státní zakázce - například nekvalitně provedená výstavba silnice, bude potrestána propadnutím majetku zúčastněných úředníků (včetně majetku manžela resp. manželky) a majitelů a jednatelů zainteresovaných firem (včetně majetku manžela resp. manželky).

Drogoví dealeři jakéhokoliv formátu budou potrestáni stětím hlavy, nehledě na množství ani druh prodávané drogy. Drogově závislí budou nuceně odvykat závislosti v těžkém žaláři po dobu šesti měsíců při manuální práci v dolech či povrchových lomech.

 

Obrana vlastního zdraví, rodiny a majetku bude vždy umožněna za použití jakékoliv ruční zbraně a nebude jakkoliv trestána ani při úmrtí útočníka (útokem je míněn i samotný pokus o krádež).

 

Kdo jakýmkoliv podvodným způsobem získá středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání a titul, bude potrestán odnětím všech držených titulů a potvrzení o vzdělání všech stupnů, kromě vysvědčení ze základní školy. Dále každá osoba zapletená do podvodu zaplatí jeden milion korun a to nejpozději do jednoho roku. Nezaplatí.li, bude mu zabaven majetek v hodnotě jednoho milionu korun.Nemá-li takový majetek, bude uvržen do pracovního tábora, kde si dlužnou částku odpracuje ve dvanáctihodinových směnách na stavbě silnic, železnice či jiných stavebních pracích.

 

Vytváření zisku na úkor zdraví občanů či jen s velkým zdravotním rizikem - například prodej hraček , ohrožujících zdraví dětí - bude trestáno šestiměsíčním pobytem v pracovních táborech. Dojde-li již k poškození zdraví byť jen jediného občana, bude osoba odpovědná za prodej usmrcena gilotinou.

 

Politika

Všechny extremistické strany, například komunisté a neonacisté, budou zrušeny a jejich majetek vyvlastněn ve prospěch státu. Vedoucí činitelé těchto stran budou potrestáni šestiměsíčním těžkým žalářem a prací v dolech.

 

Nesplnění 80 % předvolebních slibů, bude trestáno šestiměsíčním pobytem kompletního předsednictva politické strany v pracovních táborech a doživotním zákazem jakéhokoliv dalšího politického působení.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář